Güzellik

Göğüs Büyütme Ameliyatı Nedir?

Göğüs büyütme ameliyatı nedir ? Nasıl yapılır ? Dünyada ki büyük, dolgun ve dik göğüslere sahip olmak neredeyse her kadının hayalidir. Çoğu yerde büyük ve dolgun göğüslere sahip olmak güzelliğin bir sembolü olarak bilinir. Günümüz kadınlarının en çok şikayet ettiği sorunlardan biri olan küçük göğüsler hakkında bir çok araştırma gerçekleştirilmektedir. Göğüs gelişiminden sorumlu iki hormon vardır. Bunlardan biri östrojen diğeri ise progesteron hormonudur. Ayrıca kişinin göğüs boyunu değiştiren diğer bir hormonda beslenme genetik faktörlerdir. 

Göğüs büyütme ameliyatları, göğüs büyütme egzersizleri ve çeşitli doğal yöntemler bugüne kadar en popüler uygulamalar olarak küçük göğüslü kadınların çözümüdür.  Tüm bunların dışında göğüsleriniz de ağrı çekiyorsanız  ”Göğüs ağrısı nasıl geçer ? ”başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Nedir?

Bilindiği gibi memelerinizin boyuna genleriniz çoktan sizin yerinize karar vermişlerdir.   Zamanla yaşınız ilerlerken genleriniz aktif olarak görevini yerine getirir ve göğüslerinizin doğal olarak şeklinede etki eder. Tabi  ek olarak dış etmenleri de bu noktada saymamak olmayacaktır. Örneğin; hamilelik çeşitli salgılanan hormonlar gibi birçok etmen de ise göğüslerin görüşüne etki eder.

 Göğüs Büyütme Yöntemleri Ve Ameliyatsız Meme Büyütme

Göğüs veya meme bilindiği gibi erojen bir organdır. Yani erotik durumları uyandıran, sevişme hissini artıran ve önemli tahrike edici bölgelerdendir.  Kadın estetiğinde önemli bir yere sahip olan göğüs duruşuyla büyüklüğüyle birçok kadının psikolojisini etkilemektedir.

Küçük göğüse sahip olan kadınların çoğu gibi büyük göğüse sahip olan kadınlarda problem olabilmektedir. Hatta göğüs büyütme ameliyatlarının olduğu gibi göğüs küçültme ameliyatları da mevcut ve kadınlar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Nedir?

Göğüs Büyütme nedir?

Kadınlarda meme denilen organın doğal ya da yapay yöntemlerle daha büyük bir boyuta kavuşmasını sağlamaya çalışan tedavi yöntemidir. Genellikle slikon implant olarak bilinen protezler yardımı  dısında doğal yöntemlerle  ve çeşitli egzersizlerle de göğüs büyütülebilir. 

 Göğüs Büyütme Ameliyatı Nedir?

Göğüs büyütme ameliyatı kısa sürede tamamlanan ve ameliyat olan kişiyi yormayan genellikle küçük göğüslü kadınlar tarafından tercih edilen bir estetik operasyondur.  Göğüs büyütme ameliyatlarında genellikle slikon implant ve yağ enjeksiyonları kullanılmaktadır.

Doğal yolla göğüs büyütme için lütfen linke tıklayınız.

Yazar Hakkında

Gamze Bozkurt

Maliye mezunu, evli ve mutlu :)

Yorum Yaz

Yorum Yazmak İçin Tıkla

Facebook’tan Takip Edin !