Güzellik

Doğal yolla göğüs büyütme

Doğal yolla göğüs büyütme nedir , nasıl yapılır. İstediğiniz göğüslere sahip olmanız için ameliyat masasına yatmanıza gerek yok. Hadi o zaman kısaca hemen başlayalım 🙂

 Doğal yolla göğüs büyütme yöntemleri nelerdir?

Günümüzde en çok araştırılan ve denenen konulardan biri doğal yolla göğüs büyütme yöntemleridir.  Çünkü ameliyat, estetik gibi bıçak altına yatmayı gerektirmez.  Doğal yollarla göğüs büyütme şekilleri şunlardır;

-Göğüs masajı tekniği

-Adaçayı

-Rezene çayı

-Çemen veya çörek otu yağı

-Çikolata

Doğal yolla göğüs büyütme

Göğüs Masajı Tekniği: 

Göğüslerinizi  günlük ve düzenli olarak ovalamak, masaj yapmak doğal yolla göğüslerinizi büyütür. Doğal masaj yağları, bitkisel yağlar, nemlendirici vücut losyonlarını göğüs bölgenize uygulayıp yumuşattıktan sonra düzenli olarak göğüslerin alt kısmından başlayarak yavaş yavaş çok bastırmadan ovalamasıyla oluşmaktadır.

Dikkatli uygulanması gereken bir tekniktir. Çünkü ilerleyen zamanlarda yani genellikle orta yaşlarda göğüslerin sarkmasına sebep olabilir. Göğüslerin boyutu bu yöntemde çok önem taşımaktadır. Çünkü bir çok noktada bayandan bayana değişiklik göstermektedir.  Örneğin, yaşınıza fiziki özelliklerinize göre göğüsleriniz varsa, bu tür yöntemler size uygun değildir. Sebebi ise bu yöntemlerle göğüslerinizde büyüme değil, sarkmalar meydana getircektir.  Bu yünden genellikle masaj tekniğini küçük göğüslü kadınlar uygulamalıdır. 

Aslında şunu söylemeden de geçemeyeceğim, göğüsleri diğer kadınlara göre iri olduğu halde bundan memnun olmayan kadınların sayısı oldukça çoktur 🙂

Adaçayı :

Adaçayı bilindiği gibi kadınlarda, kadınlık hormonunun salgılanmasında ki rolü çok büyüktür. Hatta bu yüzden erkeklerin adaçayını az kullanmaları gerektiği bi dönem duyulmuştur. Kadınların çeşitli göğüs büyütme yöntemlerimim yanında düzenli olarak adaçayı içmeleri, adaçayı suyuyla ve pamuk yardımıyla hafif hafif masaj yapmalarıda göğüslerinin büyümesine yardımcı olacaktır.

 Rezene Çayı:

 Hamilelik döneminde yada hamile kadınlarınn sıkça tercih ettiği rezene çayı kadınlar da yine hormonları besleyerek göğüs bölgesindeki birçok siniri, süt yolunun daha kolay aktif olmasını sağlar. Rezene çayının tüketiminin genellikle minimum 3 ay sürmesi gerekmektedir. 3 ayın sonunda gözle görülür değişimler meydana gelmektedir. Bu kadınlar tarafından da belirtilmektedir.

Çemen veya çörek otu yağı

 Adaçayı gibi çemen ve çörek otuda belirli oranda östrojen hormını salgılanmasında etklidir. Bu yüzden çörek otu yağının bölgesel olarak düzenli kullanıldığında olumlu sonuç alan bir çok kadın vardır. Unutmamamız gereken bir konuda ameliyat gibi anında kendini belli eden bir yöntem olmadığı için sonucunu zaman içerisinde gösterecektir. Çörek otu yağının kullanım süresi minimum 5 aydır. Şunu da bilmelisiniz ki 5 ayın sonund gerçekten gözle görülür etkiyi göreceksiniz.

ÇİKOLATA: 

Çikolatanın kadınlar üzerinde birçok etkisi olduğu aşikardır. Ve çikolata tüketiminin birçok kadında göğüs büyümesine yardımcı olduğu bilinmektedir. Çikolata kadınlarda salgılattığı hormonlardan dolayı kendilerini mutlu etmelerini sağlıyor. Aynı zamanda da karbonhidrat ve enerji kaynağı olduğu içinde göğüslerin büyümesinde faydalı oluyor. 

Ameliyatla göğüs büyütme yöntemi için lütfen linke tıklayınız

 

 

Yazar Hakkında

Gamze Bozkurt

Maliye mezunu, evli ve mutlu :)

Yorum Yaz

Yorum Yazmak İçin Tıkla

Facebook’tan Takip Edin !