Rüya Tabirleri

rüyada yılan sokması

Rüyada Yılan Sokması: Rüyada yılan sokması gelecek zaman dilimi içerisinde maddi anlam da zorluk çekeceğinize işaret eder. Gördüğünüz bu rüya sizin için ciddi bir uyarıdır. kesinlikle dikkat etmelisiniz. Yapacağınız alışverişlerdeki harcamalara dikkat etmelisiniz yoksa bu harcamalar size maddi anlamda büyük zararlar verecektir. Bu dönem içerisin de bankadan kredi çekecekseniz veya bir yakınınızda borç alacaksanız eğer, geri ödemede zorluk yaşayacağınız anlamına geliyor. Rüyada yılan sokması bir diğer anlamda ise sizin sergileyeceğiniz davranışların size yada çevrenize büyük zararlar vereceğine işaret ediyor.

Rüyada bir tanıdığınızı yılan sokması: Bu rüyayı sizin görmeniz o tanıdığınız kişiye yardım edeceğiniz anlamını taşımaktadır.  Maddi sıkıntıları o kişinin göreceği anlamını taşıyor.

Rüyada yılan görmek: Rüyada yılan görmek 2 farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bu rüya bazen size düşman olan ama dost gibi görünen gizli bir düşmanınız olduğuna delalet eder bazende kişinin yaşayacağı geçim sıkıntısını işaret eder.

Rüyada yılanla dövüşmek: Bu rüyayı gören kişinin gerçek hayatta da bir düşmanıyla karşılaşacağı anlamını taşıyor. Eğer rüyanız da dövüşüp yılanı yendiyseniz, düşmanınızı yenip onu helak edeceğiniz anlamını taşır. Eğer ki rüyanızda yılanla düvüşür onu öldürdüyseniz gerçek hayattaki bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamını taşır.

Rüyada eve yılan girmesi: Gerçek yaşamınızda evinize giren bir kadın veya erkeğin size dost görünüp aslında size karşı büyük bir düşmanlık beslemelerine işarettir. Bu rüya sizin evinize gelip giden insanlara karşı daha dikkatli olmanız için bir uyarı niteliği taşır.

Rüyada yılan eti yemek: Bu rüyayı gören kimsenin devlette güzel bir işe gireceğine delalet eder. Bazen de işssiz olan kimsenin işe gireceğine veya eline gececek miktar paraya işaret eder.

Rüyada renkli yılan görmek: Rüya da görülen yılan rengine göre yorumlanır. Siyah yılan güçlü sinsi bir düşmanı ifade eder. Beyaz yılan iyi niyetli bir düşmanın simgesidir. Kırmızı yılan düşmanınızın bir kadın olduğunu söyler. Sarı yılan güçsüz hasta ve zayıf bir düşmanı ifade eder. Yeşil yılan ise, dini tam yani dindar birinin size düşmanlığını ifade eder. 

Rüyada etrafınızın yılanlar sarılı olması: Rüya da etrafınızı bir sürü yılanın sarması size yakın bulunan çok sayıda düşmanı ifade eder. Bu rüyayı gören kişi yakın akrabalarına arkadaşlarına dikkat etmelidir.

Rüyada Ağızdan, Burundan Yılan Çıkması: Bu rüya aileden olan birinin size düşman olacağını belirtir.

Rüyada Yılan Yakalamak: Zorluk çekmeden yakalanan yılan bütün dileklerinizin kabul olacağına ve gerçekleşeceğine işaret eder. Kişinin hayırlı ve güzel bir hayatının olacağına delalet eder.

 

Yazar Hakkında

Gamze Bozkurt

Maliye mezunu, evli ve mutlu :)

1 Yorum

Yorum Yazmak İçin Tıkla

 • Rüyada yılan öldürmek yahutta rüyanızda yilan öldürdüğünüzü görmek;
  size bir kötülük yapmayı planlayan birilerinin size zarar veremeden buu planın bozulacağına işarettir.
  İşin en güzel tarafı, bu kişinin planını farkında bile
  olmadan bozmuş olmanız. Yani eğer rüyada yılan öldürdüğünü görmek ne anlama
  gelir diye merak edip duruyorsanız rahat olun, ssizin bir
  şey yapmanıza gerek bile yok, farkında olmadan bir adım atacaksınız ve bu
  attığınız adım düşmanınızın sizi zarara uğratmak amacıyla kurduğu tuzakları
  bozacaktır.

Facebook’tan Takip Edin !