Rüya Tabirleri

rüyada ikiz bebek görmek

 Rüyada ikiz bebek görmek : Rüyada ikiz bebek görmek çok hayırlı ve güzel bir hayata işaret eder.  Rüya sahibinin her zaman hayatı boyunca çifte mutluluk yaşayacağına delalet eder.  Rüyada ikiz bebek görmek kişinin şansı olarak kabul edilir, kişide ki şansın çok olduğunu ve yine Allah’ın kendisi için bir kapıyı kapatsa bile ikinci kapıyı açacağına delalet eder.

 

Rüyada ikiz bebek doğurmak: Rüyada ikiz bebek doğurmak ikiz bebek görmek sevinç ya da büyük bir kısmet olarak görülemez. Rüyayı gören kişinin  kendisi için yetecek yani toplumda öne çıkması ya da itibar görmesine yetmeyecek bir potansiyele sahip olduğu anlamına gelir.

 

Rüyada ikiz bebek haberi almak:Rüyada ikiz bebek haberi almak, rüya sahibinin yeteneklerini, dâhiyane fikirleri, kıvrak zekası ve olaylara farklı bakış açısı sayesinde herkesin dikkatini çekmeyi başaracağının göstergesidir.

 

Rüyada ikiz bebek düşürmek:Rüyada ikiz bebek düşürmek, rüya sahibinin kanı canı olan onun için çok değerli bir şeye gereken özeni, dikkat göstermediği  ilgi göstermediği takdirde onun ellerinden kayıp gideceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi için uyarı niteliği taşır diye yorumlanır.

 

Rüyada ikiz bebek doğurduğunu görmek: Rüyada ikiz bebek doğurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında kendisini kısa bir süre idare edecek bir kazanç sağlayacağına veya bir iş yeri açarak kendini idare edeceğine geçinip gideceğine delalet eder.

 

Rüyada ikiz bebeğe hamile olmak: Rüyada ikiz bebeğe hamile olmak, çok kısmetli bir kişi olan rüya sahibinin gireceği ve bir süre para kazanacağı bir işte daha sonraki dönemlerde büyük maddi ve manevi sorunlar yaşayacağına ve epey uzun bir süre bereketsiz bir iş hayatı yaşayacağına tabir eder.

 

Rüyada ikiz bebek emzirmek: Rüyada ikiz kız bebek görmek emzirmek, kişinin kendisine büyük keyif, huzur ve mutluluk verecek bir işle ilgileneceğine, uğraştığı işten keyf alacağı ve yaşadığı hisleri de başka hiçbir şey de bulamayacağına delalet eder.

 

Rüyada İkiz Bebek Beklediğini Görmek: İsteyerek ya da istemeyerek bir maceraya sürüklenmeye, bu süreçte sözlerle ifade edilemez duygular yaşamaya, bu yüzdende kendini dünyanın en şanslı insanları arasında görmeye ve bunun sevdiklerine de nasip olması için dua etmeye yorumlanır.

 

Rüyada kardeşinin ikiz bebek beklediğini görmek: Rüya sahibinin kendisiyle benzettiği bir kimseye verilecek müjdeli bir haberden en az onun kadar mutlu olmasına yorumlanır. Bu durumu o kişiye karşı duyduğu yakınlıktan ve samimiyetten dolayı sanki kendi başına gelmiş gibi görerek o kişinin sevincine en içten duygularıyla ortak olmasına yorumlanır.

Yazar Hakkında

Gamze Bozkurt

Maliye mezunu, evli ve mutlu :)

Yorum Yaz

Yorum Yazmak İçin Tıkla

Facebook’tan Takip Edin !