Rüya Tabirleri

Rüyada ağlamak

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak: Rüyada ağlamak iki şeye işaret eder. Rüya da ağlamak bazen mutluluğa bazen de kedere işaret eder. Rüyanın hangisine yorumlanacağı ancak  görülen rüyaya göre yorumlanır. Bu yüzden gördüğünüz rüyanızda gördüğünüz her şey önemlidir.

Rüyada avaz avaz ağlamak: Rüyanızda ağlarken bağırıyor, hıçkırıyor, kendinizi paralıyorsanız eğer, gerçek hayatınızda da kısa bir süre içerisinde bu şekilde ağlayacağınız manasına gelir.

Rüyada tövbe ederek ağlamak: Rüyanızda bir konuda hakkın da pişmanlık yaşayarak tövbe eder ve bir yandan da ağlarsanız, kısa süre içerisinde manevi huzura erersiniz. Bu tarz bir rüya mutlu günlerin yaklaştığına işaret etmektedir.

Rüyada gözyaşı birikmesi : Rüyanızda ağladığınızı ve göz yaşlarınızın bir noktada biriktiğini görmeniz hayra yorumlanır. Rüyada ağlamak ve bununla birlikte gözyaşı biriktirmek ise, çok çalışarak mal mülk para  elde edineceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer maddi bir kıtlık içerisindeyse, maddi sıkıntılarından kurtacağına işaret eder.

Rüyada sessiz sessiz ağlamak: Rüyada sessizce içli içli ağladığını görmek, maddi ve manevi bereketli günlerin kapınızda olduğuna delalet etmektedir. Caferi Sadık rüya tabirlerinde, bu rüyayı binden fazla kişide denediğini ve hepsinde de hayırlara vesile olduğunu ifade etmiştir. Sessiz sessiz ağlayan kişinin gerçek hayatı içinde Allah korkusu belirir. Rüya yorumcularına göre bu rüya Allah’ın rahmetinin geleceğine işaret eder. Rüya sahibi sevinç ve mutluluk içinde yaşar.Fakir bir kimse bu rüyayı görmüşse bolluk ve berekete nail olacaktır.

Rüyada kan ağlamak : Rüyada kan ağlamak, ailenizden birinin veya bir dostunuzun sıkıntısını paylaşacağınıza ve onun için onun üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada sesli ağlamak : Sorunlu bir işe girmeye ve sıkıntı çekmeye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, yaptığı işte atacağı yanlış yada hatalı bir adımdan dolayı çok zor bir duruma düşeceğine, hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağı, sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına, anne babası ile ilgili kötü bir haber alacağına ve bir sağlık sorunu yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sevinçten Ağlamak: Gerçek hayattaki anlamıyla aynı şekilde yorumlanır. Mutlu ve huzurlu bir aileye sahip olunacağına, zor zamanlarını geride bırakacağına, yaşanılan semtte ortaya çıkan bir soruna çözüm bulunması sayesinde herkesin sevdiği bir kişi olunacağına ve daha rahat bir hayata adım atılacağına delalet etmektedir.

Yazar Hakkında

Gamze Bozkurt

Maliye mezunu, evli ve mutlu :)

Yorum Yaz

Yorum Yazmak İçin Tıkla

Facebook’tan Takip Edin !