Pratik Bilgiler

Halıya Dökülen Çay Nasıl Çıkar

Halıya Dökülen Çay Nasıl Çıkar
Halıya Dökülen Çay Nasıl Çıkar

Bayanların aklına takılan en büyük sorulardan biri de Halıya Dökülen Çay Nasıl Çıkar ? sorusudur. Halıya dökülen çay en basit nasıl çıkar sizlere bunun bilgisini vereceğiz. Çay lekesi biz hanımların olduğu kadar erkeklerinde en büyü sorunudur. Çünkü eşinden ya da annesinden habersiz halıya çay döken kişi büyük bir tartışmanın kurbanıdır.

Ancak tüm bayanların ve erkeklerin bu derdine son verecek çözümü sizlere sunuyoruz. Artık halıya çay döküldüğünde saatlerce çeşitli temizlik malzemeleri ve sıvılarıya silmeye gerek kalmayacak. Tüm huzursuzluklar son bulacak.

Halıya Dökülen Çay Nasıl Çıkar

Halıda meydana gelebilme ihtimali en yüksek ve en ciddi lekelerden birisi de çay lekesidir. Çay lekesi, çayın içerisinde bulunan şeker miktarına göre halıdan temizlenme zorluğu vardır. Çok şekerli bir çay en zorlu lekelerden birisidir.

Halıya dökülen çay eğer şekerli ise çok hızlı olmalısınız ve bol kolonya kullanmalısınız. Halıya dökülen çay lekesi en basit ve en iyi LİMON KOLONYASI ile çıkar. Eğer halınızın belirli bir yerine çay döküldü ise hızlı bir şekilde LİMON KOLONYASI ile temizleyiniz. DİKKAT: Gerçek Limon Kolonyası kullandığınıza emin olunuz. A101, BİM vs gibi marketlerde satılan çoğu limon kolonyası gerçek değildir. Gerçek limon kolonyası ile halıyı birkaç defa silmeniz yeterli olacaktır.

UYGULANIŞI

Halının çay dökülen bölümüne çayın yoğunluğuna ve şeker miktarına göre bolca limon kolonyası dökün ve ıslak bir bez yardımıyla silin. İşte hepsi bu deneyin ve farkı görün.

Yazar Hakkında

Gamze Bozkurt

Maliye mezunu, evli ve mutlu :)

Yorum Yaz

Yorum Yazmak İçin Tıkla

Facebook’tan Takip Edin !