Rüya Tabirleri

Rüyada Sevdiğinin Başkasıyla Evlenmesi

rüyada sevdiği kişinin başkasıyla evlendiğini görmek
rüyada sevdiği kişinin başkasıyla evlendiğini görmek

Rüyada sevdiğinin başkasıyla evlenmesi şeklinde görülen rüyalar genelde gençlerimizin kabusu olan rüyalardır. Ancak her rüya sizin tahmin ettiğiniz anlamları içermeyebilir. Hep beraber rüyayı inceleyelim;

Rüyada sevdiğimi başkasıyla görmek

Genel olarak bu tür rüyalar ileride yaşanabilecek huzursuzlukları işaret etmektedir. Bu şekilde rüya gören bir kişi erkek ya da kadın farketmez. Geçmişte yaşadığı kötü anıları tekrar hatırlayacağı, gelecekte yaşanabilecek olumsuzlukları ve kötülükleri davet eden bir rüyadır.

Rüyada Sevdiğinin Başkasıyla Evlenmesi

Bu tür rüyalarda erkek ya da kadın olarak bir farklılık yoktur ve yorumlar her iki cinsiyet içinde geçerlidir. Rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini gören kişi mutlu ve huzurlu bir hayatının olmayacağı şeklinde kötü bir rüya olarak söylenir.

Bu rüyayı gören kişiyi oldukça zor ve sıkıntılı günler beklemektedir. Kişi geçmişte yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen sabır ve azimle yoluna devam etmesine rağmen, ileride yaşayacağı kötü olaylar nedeniyle pes etme noktasına gelecektir.

 

Sevdiğini başkasıyla el ele görmek

Sevdiğini başkasıyla el ele gören kişi karışık olaylara ve durumlara karşı kendini hazırlamalıdır. Çevresinde olan insanlara olan şüpheleri artacak ve şüpheleri çözmek için çok fazla kafa yoracaktır.

Bu rüyayı gören kişi çevresindeki insanlar  üzerindeki şüphelerde haklı olduğunu ve bu insanların ikiyüzlü olduğunu öğrenir ve bundan bir ders çıkarmalıdır. Çok iyiye işaret eden bir rüyadır.

Yazar Hakkında

Gamze Bozkurt

Maliye mezunu, evli ve mutlu :)

5 Yorumlar

Yorum Yazmak İçin Tıkla

  • Merhaba benim eski sevgilimi gördüm rüyamda ama hala da seviyorum ve allaha her zaman her gün dua ediyorum dönmesi için biliyorum ki o da beni seviyove eski segilim uzaktan akrabam oluyor. Öncelikle rüyada ben eski sevgilimin evindeyim tabi herkes orda annem halam babam filan sonra birine soruyorum osman evleniyo diyorlar ben tabi hüzünleniyorum sonra halam ben düğün pastası yapıyoruz bende halama inşallah düğün olmaz dedim sonra ben ordan çıktım eski segilimin yanına gittim damatlığını giyinmemiş hala eşofman takımıyla yatak odasında oturuyo ev tabi doldu evleneceği kişide geldi ben ne hikmetse o evleneceği kişiyi göremedim ama sadece şöyle diyorlar tombul yanaklı diyorlar şimdi bende kendime bakıyorum bende tombul yanaklıyım neyse devam edeyim ben resmen osman evlebmek istemiyo sonra osman benim kuzenim birde tanıdığım yatağın içine giriyolar sonra annem osmana evin şifresini soruyo osmanda şuan abla kafam karışık mı diyo işte ona benzer cümle koyuyo ben de yanlarına gidiyorum şifreyi arkadan biri söylüyo sanırsam ben orda uyanıyorum yani evlendiklerini görmüyorum.

  • konuşmuyorum simdi sevdigim kızla bugun sabah kaltım bu rüyayı gördüm : bir arkadaşlarda denk geliyorum bilgisayar da arkadasların sevgili resimlerine bakarken sevdigim kız bana 1 dk kadar baktı ben ona bakmıyorum enson sen görürsündedi benim bakmadıgımı gorunce evlere gidecez dısarı cıktık arkadaslarla hava yagmurluydu ben arabaya biniyorum sendigim kız yanıma biniyor ve ben 1 yil sonra evleniyorum diyor tekrar sordum anlamadım dedi ben 1 yil sonra evleniyorum dedi kimle dedim uyandım rüyamdan

    • Meraba benim rüyamda sevdiğim kişi başkasıyla evlendi. Sonra çok pişman oldu ve bana döndü ama biz evelenemeden rüyam bitti. Bu ne demek?

  • Meraba benim rüyamda sevdigim ocuk başkasıula evlendi. Ama sonra çok pişman oldu ve bana döndü. ama biz evelenemeden rüya bitti. Bu ne demek?

Facebook’tan Takip Edin !