Genel

Sanalhavuz / Havuz Malzemeleri ve Havuz Ekipmanları

Havuz Malzemeleri ve Havuz Kimyasalları
Havuz Malzemeleri ve Havuz Kimyasalları

Değişen teknoloji sayesinde artık sizlere tüm havuz malzemelerini ve havuz ekipmanlarını online alışveriş imkanıyla ayağınıza getiriyoruz. Site içerisi, villa, ofis ya da müstakil evleriniz için severek yaptırdığınız havuzlarınızın gerekli tüm malzemelerini Elif Havuz’dan tedarik edebilirsiniz.

Havuz temizlik malzemeleri, havuz fıskiyeleri, havuz ekipmanları ve severek kullandığınız havuzunun daha sağlıklı ve daha temiz olması için gerekli tüm havuz malzemeleri Online görebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Havuz Malzemeleri ve Havuz Kimyasalları
Havuz Malzemeleri ve Havuz Kimyasalları

Elif Havuz sektörde bu konuda öncü olmasıyla birlikte rakiplerinden farklı olarak, sizlere sadece ürünleri değil, ürünlerin fiyatlarıyla birlikte online alışveriş imkanı sunuyor.

Kredi kartı ya da banka havalesi ile ihtiyacınız olan havuz malzemeleri ya da havuz ekipmanları alabilirsiniz. Online kargo takibi sayesinden, kargoya verilen ürünün kargo takibini yapabilir ya da satış temsilcilerimizden online destek alabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı 1.sınıf ürünleri olup hepsi firmamız garantisindedir. Kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir, sizlere sunmuş olduğumuz havuz ürünleri hakkında temsilcimiz ile görüşerek toplu ürün fiyatları alabilirsiniz.

Eğer mevcut bir havuzunuz yok ve yeni bir havuz yaptırmayı planlıyorsanız Hazır Havuzlarımıza bakabilirsiniz. Sizlere uygun olan havuzu seçerek online ödeme yapabilir, kurulum ve gerekli sevkiyat için ekiplerimizin sizlerle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz.

Sanalhavuz.com.tr sayesinde artık Havuz Malzemeleri ve Havuz Kimyasalları tek bir tuş ile kapınızda…

Yazar Hakkında

Gamze Bozkurt

Maliye mezunu, evli ve mutlu :)

Yorum Yaz

Yorum Yazmak İçin Tıkla

Facebook’tan Takip Edin !